Pobierz ebook

W naszym ebooku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o bezpiecznym i satysfakcjonującym podróżowaniu ze zwierzętami.

Człowiek przemieszczał się od zarania dziejów jako zbieracz i łowca, poszukując kolejnych miejsc nadających się do zamieszkania na określony czas. W tych pierwotnych podróżach towarzyszyły człowiekowi zwierzęta gospodarskie i domowe. Psy odgrywały w stadzie bardzo ważną rolę, zapewniając przemieszczającym się ludziom nie tylko bezpieczeństwo, ale również emocjonalne wsparcie.

Dzisiaj człowiek podróżuje, by zbierać wspomnienia i łowić przygody. Podróżowanie nie służy już przeżyciu, ale… życiu pełnią życia! Podróżując poszukujemy nowych wrażeń, odkrywamy kolejne zakamarki świata i kolekcjonujemy przygody! Podróżować można w pojedynkę, ale większość ludzi zgodnie przyznaje, że przyjemność z wszelkich wojaży mnoży się, gdy dzielimy ją z bliskimi.

Członkiem Twojej rodziny jest zwierzak? Podróżowanie z psem lub kotem to dla Ciebie naturalna decyzja, a my doskonale ją rozumiemy! Podróże z psem lub kotem mogą być rewelacyjną przygodą, pod warunkiem, że zostaną odpowiednio zaplanowane i przygotowane.

Zaplanowanie wakacyjnego wyjazdu będzie wymagało od Ciebie ograniczenia do minimum spontanicznych akcji. Koncepcja wyjazdu, długość trasy, ilość, częstotliwość i miejsce postojów, noclegi w trasie i nocleg w docelowej destynacji, atrakcje, które chcesz zwiedzić lub odwiedzić… To wszystko musisz zaprojektować z myślą o swoim zwierzaku oraz sprawdzić pod kątem legalności dostępu dla psa czy kota.

Zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat podróżowania z ukochanym pupilem! Z naszego e-booka dowiesz się:

  • Jak przygotować psa i kota do bezpiecznego podróżowania?
  • Jakie akcesoria i dokumenty dla zwierzaka należy ze sobą zabrać?
  • Gdzie pojechać z pupilem w Polsce i za granicą?
  • Jak podróżować ze zwierzakiem różnymi środkami lokomocji?
  • Jak radzić sobie w razie wypadku w Polsce i za granicą?

Tego dowiesz się z naszego ebooka!

Zostaw kontakt i odbierz ebooka!