O Animal Island


Kochamy i szanujemy Zwierzęta tak samo jak Wy! Animal Island to świat stworzony dla Was i Waszych Pupili! Miejsce, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzeba, by wszystkie Zwierzaki wiodły przyjemne życie: pyszne posiłki, zdrowe przekąski oraz piękne akcesoria do Waszych domów.


Pyszne jedzenie dla Psów i Kotów – smak i najwyższa jakość

Dla Zwierząt – wszystko ma znaczenie! Nasza obecność, jedzenie, otoczenie, pieszczoty, zdrowie i wspólne bawienie. Psy i Koty potrzebują naszej miłości i opieki. Uwielbiamy, kiedy z radością witają nas, gdy wracamy do domu. Chcemy, by były szczęśliwe i nigdy niczego im nie brakowało. Dlatego dajemy im masę czułości i produkty, dzięki którym czują, że zajmują w naszych sercach szczególne miejsce. W Animal Island znajdziecie w 100% naturalne karmy dla Psów i Kotów. Nasze jedzenie to starannie wyselekcjonowane składniki najlepszej jakości. Żywienie Psa i posiłki dla Kota to nie byle zabawa – wszystkim futrzakom należy się najlepsza strawa!

Karmienie kociąt i szczeniąt również zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach. Pracujemy już nad asortymentem skrojonym na potrzeby naszych najmłodszych milusińskich.

Najlepsze przysmaki dla Psa

Smaczki dla Psa to obowiązkowy i ważny dodatek w psim menu. Dzięki treserkom wychowasz swojego Pupila na wzorowego Psa, okażesz mu uczucia i zapewnisz masę radości! Przysmaki dla Psa pomogą Ci w wychowaniu i nagradzaniu Pupila oraz uczynią jego życie piękniejszym! Smaczek podany w odpowiednim momencie jest nie tylko smakołykiem, ale również komunikatem – „Kocham Cię!”. Twój Pies tak właśnie odbiera gest, kiedy dostaje od Ciebie nasz przysmak!

Bezpieczne i najwyższej jakości szklane akcesoria dla Psa i Kota

Animal Island to świat, w którym dostajesz najlepszej jakości karmę oraz wyprawkę dla Kotów i Psów. Szklane miski, talerzyki – tutaj wszystkie akcesoria dla Psów i Kotów produkujemy z eleganckich i bezpiecznych materiałów!


Masz pytania – skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące zamówień prosimy kierować na adres:

sklep@animalisland.eu

lub numer telefonu:

+48 721 000 066

Wszelkie inne sprawy i pytania dotyczące produktów lub oferty hurtowej prosimy kierować na adres:

hello@animalisland.eu